Loading...

Jeżeli wiesz i rozumiesz na czym polega praca “handlowca”, interesują Cię nowe technologie, chętnie zdobywasz nową wiedzę i posiadasz świetne umiejętności interpersonalne to zapraszamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:
  • Obsługa handlowa aktualnej bazy klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowa długofalowej współpracy,
  • Sprzedaż usług firmy a w szczególności:
    • stron, sklepów i portali internetowych,
    • dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych.
    • usług hostingowych,
    • pozycjonowania oraz reklamy adwords,
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – warunek konieczny,
  • Determinacja w realizowaniu celów,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży i firmie,
  • Wynagrodzeniu zależnym od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • Dostęp do wiedzy, sprzętu i środków ułatwiających realizację celów sprzedażowych.

Aplikacje prosimy przesłać na adres: sekretariat {at} interaktywni.pro w temacie Specjalista ds. sprzedaży.